Služby

Nákladná doprava

Potrebujete prepraviť tovar a neviete ako? Je väčších rozmerov? Alebo je vzdialenosť priveľká? Zavolajte nám. Prepravu zabezpečujeme vrámci celej SR a EÚ. Tovar Vám naložíme, prepravíme a vyložíme podľa Vašich požiadaviek.

Nákladné taxi

Pokiaľ ste v časovej tiesni a tovar potrebuje dopraviť expresne rýchlo, či už v rámci Bratislavy, SR alebo EÚ, zavolajte nám. Prepravíme vám nábytok, elektroniku, prípadne tovar z obchodného domu priamo k Vám.

Preprava paletovaného tovaru

Pri preprave paletového tovaru je potrebná dokonalá logistika, aby sme využili maximum miesta v ložnom priestore auta. Zabezpečíme vám jeho čo najefektívnejšie naloženie a prepravu.

Preprava sypkých materiálov

Preprava sypkých materiálov (štrk, piesok, makadam, zemina) a rôzne druhy iných sypkých materiálov.

Medzinárodná a vnútroštátná a doprava

Zabezpečíme všetky typy a druhy prepravy tovaru v rámci Slovenska a EÚ. Či už sa jedná o malý tovar, balík, kusový tovar alebo o nadrozmernú prepravu, prepravu objednaného nábytku z obchodných domov a pod. Realizujme ju prostredníctvom MAN TGL 8.180 EEV, VW Crafter EURO 5 a Nisan Navara + príves.

Sťahovanie

V rámci služieb ponúkame aj komplexné sťahovacie služby ako v Bratislave, tak aj v rámci celej SR. Ponúkame sťahovanie bytov, kancelárií a ďalších. Pre akékoľvek otázky nás neváhajte kontaktovať.

Odťah a preprava vozidiel

Poskytujeme služby prepravy vozidiel. Ako pojazdných, tak aj nepojazdných a havarovaných po celej SR a EU, ako aj prepravu vozidiel na kontrolu originality alebo stanicu technickej kontroly.

Odvoz odpadov

Dovoz a odvoz sypkých materiálov (štrk, piesok, makadam, zemina), odvoz a likvidácia odpadov (vypratávanie pivníc, povál, garáži ), prenájom hákových kontajnerov preprava malých strojov a bagrov (UNC, JCB, CAT).

Zemné práce

Zemné práce so šmykovým nakladačom UNC 060

Potrebujete logistické služby v rámci SR a EÚ?

Zavolajte nám: +421 905 451 367